Baş Hekim Mesajı

 

1997 Yılından beri Gaziosmanpaşa’da hizmet veren Yıldız Academia hastanesi, geçmişten günümüze hasta sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan bir bakış açısı benimsemiştir. Bilimsel ve vicdani değerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımızla hastalarımıza sağlık hizmeti sunmaktayız.

Kendini insanı yaşatmaya adayan tüm Yıldız Academia hastanesi çalışanlarının amacı ilgi ,şefkat ,dürüstlük ve kalite ilkelerinden ayrılmadan hasta ve hasta yakınlarına hizmet vermektir .40 yataklı son teknolojiyle donatılmış yeni doğan yoğun bakım ünitemizde bazı hastalıklarla dünyaya gözlerini açmış minik yavrularımızı, sevgi, ilgi ,şefkat ve dikkat ile hayata tutundurmaya çalışıyoruz.

‘’İnsan’’ odak noktasına koyan hastanemizle; profesyonel tıbbi uygulamalarımızla hasta memnuniyet yaratmaktaki çabamız ve uzman kadromuz ile sağlık alanında konumlandığımız bölgede bir referans merkezi olmayı hedefliyoruz.

Bu amaç ve hedefler doğrultusunda durmadan ve yılmadan siz hastalarımıza sevgiyle kucaklamaya devam edeceğiz. Yıldız academia da

   ‘’Sağlığınız güvenir ellerde ‘’

 

Op.Dr.Seçil Uçar 

Başhekim

 

Ziyaretçilerimizden Yorumlar


Yorum Yap